Zastosowanie armatury przemysłowej i spożywczej

Dokładamy wszelkich starań, by producenci żywności i napojów korzystali tylko z urządzeń najwyższej jakości. Higiena i bezpieczeństwo są niezbędne w wykonywaniu codziennych obowiązków. Nasza armatura spożywcza, a także przemysłowa, spełnia te wymagania. Do czego konkretnie jest stosowana?


Instalacje do produkcji żywności

Armatura spożywcza została stworzona z myślą o zakładach produkcyjnych, w których normy higieny są restrykcyjnie przestrzegane. To tam powstają produkty żywnościowe, napoje, słodycze – to, co dobrze znamy i chętnie smakujemy. Armatura spożywcza musi więc być odporna na korozję, działanie kwasów oraz na częste mycie ze względu na higieniczne normy. To możliwe dzięki stosowaniu w produkcji elementów instalacji stali nierdzewnej w gatunkach AISI 304/304L lub AISI 316/316L. Materiał jest poddawany bardzo dokładnej obróbce mechanicznej, by uzyskać jak najbardziej gładką powierzchnię. Dzięki temu łatwiej o czyszczenie sprzętu w późniejszym użytkowaniu. Do oferowanych przez nas części instalacji spożywczej zalicza się m.in. wzierniki, trójniki, włazy, głowice myjące czy złącza clamp.


Procesy produkcyjne pod kontrolą

Armatura przemysłowa wykorzystywana jest w różnych branżach produkcyjnych. Naszym klientom dostarczamy m.in. dennice, kołnierze, zawory. Oferujemy najdrobniejsze elementy do maszyn, zbiorników oraz konstrukcji. Oferowane przez nas materiały produkowane są zwysokiej jakości stali, by zapewnić antykorozyjność i ochronę przed kwasami czy chemikaliami. Odpowiednio dobrane materiały sprawiają, że systemy przemysłowe są przystosowane do wieloletniej eksploatacji.


Zadbaj o najlepsze wyposażenie swojej fabryki

Łatwa obsługa i niezawodność przez lata – armatura przemysłowa i spożywcza oferowana naszym klientom to synonim wysokiej jakości. Duże elementy i małe akcesoria wyprodukowano zgodnie z obowiązującymi przepisami, co potwierdzają stosowne certyfikaty.