Wyroby płaskie

Stal to trwałość, solidność i bezpieczeństwo. Od wielu lat z powodzeniem znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach życia codziennego. Jest także stale obecna w szeroko pojętym przemyśle – służy jako podstawa do dalszej obróbki. Buduje się z niej hale, magazyny, przydomowe pomieszczenia, dachy i wiele innych. Ale zanim to nastąpi, należy dobrze przygotować stal do końcowego montażu. Na naszej stronie znajdziecie Państwo najwyższej jakości wyroby płaskie, które posłużą do wielu powyższych celów.

Blachy zimno- i gorącowalcowane

Blachy nierdzewne nadają się do spawania i dalszej obróbki m.in. do budowania mostów, pojazdów czy maszyn. Możemy rozróżnić blachy nierdzewne gorąco oraz zimnowalcowane. Gorącowalcowane charakteryzują się nierówną powierzchnią i stosunkowo dużą grubością. W przemyśle spożywczym i motoryzacyjnym idealnie sprawdzą się produkty zimnowalcowane ze względu na gładką powierzchnię, cienką grubość, wysoką jakość i zdolności do szlifowania i polerowania. Do komór chłodniczych i cystern polecamy zaś nasze blachy mazerowane i dekoracyjne.

Blachy dekoracyjne, mazerowane oraz zimno- i gorącowalcowane

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie znakomitej jakości wyrobów płaskich. W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim produkty zimno i gorącowalcowane, a oprócz tego również płaskie wyroby dekoracyjne i mazerowane. Zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, dodatkowo zabezpieczonych przed korozją. Powoduje to, że mogą być wykorzystywane przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Znakomita jakość naszych płaskich wyrobów dekoracyjnych i mazerowanych

Propozycja naszej firmy to także elementy wypalane i cięte przy pomocy lasera, piły, plazmy czy też wody. Do każdego ze zleceń podchodzimy w sposób indywidualny, co powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom klientów. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze wyroby płaskie:

  • blachy zimno i gorącowalcowane
  • artykuły dekoracyjne, mazerowane
  • elementy wypalane laserem i plazmą, cięte piłą i wodą oraz z kręgu.