Cięcie blach z kręgu – CTL

Jako firma pośrednicząca w sprzedaży wyrobów stalowych o ugruntowanej pozycji na rynku realizujemy dla Państwa także zlecenia o podwyższonym stopniu trudności. Należy do nich obróbka plastyczna i mechaniczna różnego rodzaju metali, wśród których na szczególną uwagę zasługuje cięcie blach z kręgu. Gwarantujemy produkt końcowy charakteryzujący się niezwykłą dokładnością i precyzją wykonania.

Jakie blachy można zamówić na naszej stronie?

Jesteśmy otwarci na wszelkie oczekiwania klientów biznesowych, realizujemy indywidualne zamówienia. Należy jednak pamiętać, że świadczymy usługi obróbki stalowych wyrobów płaskich o grubości od 0,5 do 12 mm i maksymalnej długości wynoszącej 16000 mm, przy czym szerokość kręgu nie może przekraczać 2000 mm. Oferujemy nowoczesne cięcie na arkusze w korzystnych cenach. W pełni zautomatyzowany proces produkcyjny pozwala nam na bardzo krótki czas realizacji zamówienia.

Nasza firma korzysta z innowacyjnych rozwiązań obróbki metali po to, aby dostarczać klientom wyroby spełniające ich wszelkie oczekiwania. Korzystamy z w pełni zautomatyzowanej i nowoczesnej linii technologicznej, która pozwala na otrzymanie arkuszy o niestandardowych wymiarach oraz wysokiej precyzji wykonania. Cięcie blach z kręgu CTL realizowane jest przy zastosowaniu maszyn, które obsługują materiały o grubości do 12 mm, długości do 1600 mm i szerokości 2000 mm. Umożliwiają cięcie poprzeczne zwojów wykonanych ze stali nierdzewnej.

Szybko i precyzyjnie

Klientów biznesowych z różnych gałęzi przemysłu, np. spożywczej, chemicznej i farmaceutycznej, zachęcamy do skorzystania z usługi cięcia blach z kręgu CTL. Możemy zagwarantować, że cięte za pomocą tej metody produkty pozwolą na uniknięcie dodatkowych kosztów spawania. Zastosowana technologia umożliwia nam otrzymywanie powtarzalnych wyrobów w krótkim czasie. Dzięki dostosowaniu odpowiednich wymiarów arkuszy do potrzeb klientów w trakcie obróbki powstaje niewiele odpadów.

Profesjonalne rozwiązania przemysłowe i fachowa obsługa? Tylko u nas!