Cięcie laserem, plazmą, wodą, piłą

Wszystkie przedsiębiorstwa , które działają w szeroko pojętej branży przemysłowej, zapraszamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą naszej firmy. Możemy zaproponować Państwu specjalistyczne usługi obróbki metali, które spełnią najwyższe wymagania jakościowe.

Elementy wypalane z blach laserem i plazmą, cięte piłą i wodą – szybka realizacja i indywidualne podejście do klienta

Stosujemy najpopularniejsze i najskuteczniejsze metody obróbki różnego rodzaju metali, które zapewniają świetny efekt końcowy. Do najbardziej precyzyjnych należy wypalanie blach za pomocą lasera. Pozwala to na wykonanie małych detali i nie wymaga wykończenia. Oferujemy cięcie laserem w stali nierdzewnej o grubości do 30 mm, o maksymalnym obszarze pracy urządzenia 6000×2500 mm. Można wybrać u nas także obróbkę za pomocą łuku plazmowego, piły, a także technikę opierająca się na wykorzystaniu strumienia wody o ekstremalnie wysokim ciśnieniu- maksymalna grubość blachy dla tych technologii to 150 mm.

Podczas obróbki metali korzystamy z nowoczesnych technologii, co pozwala nam na zaoferowanie klientom usługi precyzyjnego wypalania stali nierdzewnej o grubości do 30 mm za pomocą wiązki laserowej. Zastosowanie tej metody umożliwia zaprojektowanie dowolnych kształtów i wykonanie ich z dbałością o najmniejsze detale. Nasza firma realizuje nie tylko cięcie laserem, ale również plazmą. Blachy są dzielone na mniejsze elementy za pomocą skoncentrowanego plazmowego łuku elektrycznego.

Innowacyjne technologie

Ponadto proponujemy wykonanie cięcia wodą oraz piłą. Wykorzystanie strumienia wody pod bardzo wysokim ciśnieniem to jedna z najnowocześniejszych metod obróbki różnego rodzaju materiałów. Natomiast zastosowanie piły może być korzystne w przypadku bardzo grubych blach. Skontaktuj się z biurem naszej firmy, aby odpowiednio dopasować technologię obróbki i zapoznać się z wyceną usługi.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.