Usługowe gięcie, spawanie, piaskowania

Nasza firma ma w swojej ofercie oczywiście najpopularniejsze rodzaje wyrobów ze stali będących częścią armatury spożywczej czy przemysłowej. Dostarczamy wysokiej jakości wyroby płaskie i długie, ale to zdecydowanie nie wszystko, co mamy Państwu ze swojej strony do zaproponowania. Oprócz tego realizujemy szczególnie wymagające zlecenia, które obejmują wykonywanie elementów o niestandardowym kształcie czy przeznaczeniu. Usługowe , gięcie, spawanie, a także piaskowanie to coś, na czym naprawdę się znamy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, którą bliżej opisujemy poniżej.

Usługi świadczone przez naszą firmę z wieloletnim doświadczeniem na rynku – gwarancja jakości

Działają Państwo w branży energetycznej, budowlanej, a może w przemyśle morskim czy gazowym? Z przyjemnością dostarczymy Państwu blachy po obróbce w pożądanym kształcie, rozmiarze i grubości. Proponujemy gięcie, a także spawanie i piaskowanie.

Konstrukcje ze stali nierdzewnej stosowane w różnych gałęziach przemysłu wymagają precyzyjnego dopasowania poszczególnych elementów. Oferowane przez naszą firmę MiMoRo z województwa śląskiego usługowe gięcie kierowane jest do podmiotów gospodarczych. Na potrzeby klientów biznesowych kształtujemy części blach oraz rur w ustalonym zakresie.

Obróbka mechaniczna

Kolejną realizowaną przez nas usługą jest spawanie konstrukcji metalowych i elementów instalacji przemysłowych na zamówienie, m.in. rur, kolan, zaworów oraz trójników. Spawanie przeprowadzane jest przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykorzystują nowoczesne urządzenia, co gwarantuje trwałość otrzymanych łączeń. Klienci mogą skorzystać również z piaskowania powierzchni stalowych. Odpowiednio dobrany materiał ścierny, powoduje, że piaskowany element zostaje dokładnie oczyszczony i pozbawiony nierówności.