Farmacja i Biotechnologia

Naszym zadaniem jest oferowanie produktów nie tylko dla branży spożywczej. Sprzedaż części wykorzystywanych w produkcji żywności czy napojów to zaledwie jedna z wielu gałęzi naszej działalności. Z powodzeniem wspieramy również przemysł farmaceutyczny, biotechnologiczny i chemiczny. Prezentowane rury i armatura spełnia normy ASME-BPE. Można więc oczekiwać, że wyposażone w nie instalacje farmaceutyczne będą bezpieczne i najwyższej jakości.


Bezpieczeństwo i jakość idą w parze

I przemysł biotechnologiczny, i chemiczny, i farmaceutyczny bezwzględnie muszą korzystać z bezpiecznego asortymentu. Potwierdzeniem – i dla producenta, i dla późniejszego montera i użytkownika poszczególnych części jest norma ASME-BPE. Wysoki standard wykonania zapewnia również należytą powierzchnię poszczególnych przedmiotów. Zarówno rury jak i armaturę wg normy ASME-BPE możecie Państwo zamówić w dwóch wariantach wykończenia powierzchni-oznaczenie SF:

  • polerowane mechanicznie – oznaczenie SF1 z Ra<0.5μm,
  • polerowane mechanicznie i elektropolerowane – oznaczenie SF4 z Ra<0.38μm.

Co więcej, każdy z elementów z normą ASME BPE montowany w konkretnej instalacji posiada odpowiedni certyfikat 3.1.


Jakich elementów potrzebujesz?

Armaturę oraz rury wg ASME-BPE, które sprzedajemy przedstawicielom przemysłu biotechnologicznego, chemicznego i innym branżom są wykonywane ze stali nierdzewnej w gatunku 316L. Pozwalają na zachowanie sterylnych warunków pracy przy instalacjach farmaceutycznych, dzięki odpowiedniemu wykończeniu powierzchni.


Troska o jakość, troska o bezpieczeństwo

Niezależnie od wielkości zamówienia i gałęzi danego przemysłu, każdy produkt wykonany wg ASME-BPE pakujemy osobno w folię,zakańczamy zaślepkami i poddajemy kontroli jakości. Chcemy mieć pewność, że poszczególne części instalacji farmaceutycznych, biotechnologicznych lub chemicznych trafią do Państwa w nieuszkodzonym stanie.