Armatura nierdzewna, kwasoodporna

Armatura ASME BPE

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologiczny musi pracować z wykorzystaniem materiałów spełniających najwyższe normy jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dystrybucji części kwasoodpornych dostosowanych do potrzeb tych wymagających sektorów, możemy zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości.

Nasza armatura nierdzewna ASME BPE to materiały spełniających restrykcyjne normy, odpornych na działanie korozji, kwasów i innych substancji, z którymi mogłyby się stykać w laboratoriach chemicznych. Części nierdzewne umożliwiają zachowanie sterylnych warunków.

Oferujemy wyroby ze stali w gatunku AISI 316L:

  • kolana 45 st.,88 st, 90 st, 92 st oraz 180 st.,
  • trójniki,
  • redukcje,
  • czwórniki.

Armatura ASME BPE dostępna jest w opcjach: spaw/spaw, spaw/ clamp oraz clamp/clamp. Ponadto możliwy jest wybór wykończenia: polerowane mechanicznie (SF1) bądź polerowane mechanicznie i elektropolerowane (SF4). Tak szeroki asortyment gwarantuje dostosowanie odpowiednich produktów, spełniających wymagania nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

Armatura SF 1 – polerowana mechanicznie

Ten rodzaj wykończenia powstaje na skutek szlifowania powierzchni za pomocą materiałów ściernych. Proces ten nie wpływa na właściwości chemiczne stali nierdzewnej. Armatura SF1 to polerowane mechanicznie produkty z chropowatością powierzchni Ra ≤ 0,500 μm/20 μin.

Znajdują zastosowanie w miejscach takich jak laboratoria farmaceutyczne, biotechnologiczne i chemiczne, gdzie istnieje konieczność przestrzegania restrykcyjnych norm sanitarnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przeznaczoną dla najbardziej wymagających branż.

Armatura SF4 – polerowana mechanicznie i elektropolerowana

Wykończenie to powstaje w procesie szlifowania a następnie anodowego roztwarzania powierzchni pod wpływem prądu elektrycznego. Pozwala to na uzyskanie małej chropowatości (Ra ≤ 0,375 μm/15 μin), o zwiększonej odporności na działanie korozji i kwasów.

Armatura SF4 to elementy polerowane mechanicznie i elektropolerowane, które mogą być wykorzystywane m.in. w instalacjach farmaceutycznych. Umożliwiają zachowanie sterylnych warunków, co potwierdza odpowiedni certyfikat 3.1. Oferta MiMoRo przeznaczona jest m.in. dla przedstawicieli przemysłów chemicznego, biotechnologicznego, farmaceutycznego.