WYROBY DŁUGIE

Nasza firma oferuje wyroby długie w różnych kształtach i rozmiarach takie jak: rury ze szwem i bez szwu, pręty okrągłe i kwadratowe, kątowniki równo i nierównoramienne oraz płaskowniki. Mamy też produkty przypominające swoim przekrojem dane litery i stąd ich nazwy – ceowniki i teowniki.

Proponujemy naszym Klientom najwyższej jakości wyroby długie wykonane ze stali odpowiedniej do pracy w wymagających warunkach, wysokiej temperaturze i z wieloma substancjami żrącymi i toksycznymi. Nasze pręty okrągłe, kątowniki równoramienne i rury ze szwem i inne powstały na bazie blachy żaro- i kwasoodpornej, co czyni je bezpieczną i solidną podstawą do dalszej obróbki i prac konstrukcyjnych.

Wybór rur ze szwem, płaskowników i innych wyrobów długich

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem stali nierdzewnej. W ramach prowadzonej działalności oferujemy wyroby długie, takie jak rury ze szwem i bez, profile, płaskowniki oraz pręty okrągłe. Znakomita jakość wykonania pozwala na ich wieloletnią eksploatację bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Akcesoria są odporne na działanie zarówno niskich, jak i wysokich temperatur. Ważną informacją jest fakt, że część z tych produktów może być z powodzeniem wykorzystywana także w przemyśle spożywczym.

Nasze teowniki, ceowniki, kątowniki pręty okrągłe

Propozycja naszej firmy to między innymi teowniki, które pozwalają na łączenie nowych i wzmacnianie starych konstrukcji. Zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów dodatkowo zabezpieczonych przed korozją, dzięki czemu są odporne na działanie niesprzyjających warunków. W ramach prowadzonych działań oferujemy także ceowniki, kątowniki równoramienne, a także pręty okrągłe i kwadratowe. Tak szeroka oferta firmy daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego Klienta.

Nasze produkty:

  • rury ze szwem i bez
  • profile
  • płaskowniki
  • pręty okrągłe i kwadratowe
  • kątowniki równo i nierównoramienne
  • teowniki
  • ceowniki.